Zamknij okno wyszukiwarki

Wpisz szukaną frazę

  • +48 55 261 90 09

  • office@cps.com.pl

  • ul. Długa 47, 82-500 Mareza

PRACA

Zajmujemy się dostawami maszyn, urządzeń, materiałów i technologii do produkcji nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Zapewniamy instalację zakupionych urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dysponujemy częściami zamiennymi oraz materiałami eksploatacyjnymi niezbędnymi do ich prawidłowej eksploatacji i utrzymania.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów, którzy wzmocnią nasz Zespół na stanowisku:

Technik Serwisu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn FUJI
  • instalacja i konfiguracja maszyn
  • optymalizacja linii i procesów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze etatu oraz możliwość realizacji prac dodatkowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie instalacjach
  • szkolenia branżowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

CV proszę przesyłać na adres e-mail: reszka@cps.com.pl

Nr kontaktowy: 608-428-457

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Niniejszym oświadczam, iż zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w CPS-IEP Sp. z o.o. Mareza, ul. Długa 47 82-500 Kwidzyn, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CPS-IEP Sp. z o.o., ul. Długa 47,  82-500 Mareza dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji”

Prosimy też o zapoznanie się z poniższym dokumentem:

KLAUZULA-INFORMACYJNA-PRACA