Zamknij okno wyszukiwarki

Wpisz szukaną frazę

  • +48 55 261 90 09

  • office@cps.com.pl

  • ul. Długa 47, 82-500 Mareza

Firma CPS nawiązała współpracę z firmą Kitov, producentem inteligentnych systemów kontroli optycznej

Kitov.ai jest dostawcą inteligentnych rozwiązań kontroli wizualnej dla szerokiej gamy linii produkcyjnych w elektronice, sprzęcie przemysłowym, przemyśle obronnym i lotniczym, motoryzacyjnym i medycznym.Kitov opracowuje w pełni zautomatyzowany, uniwersalny i elastyczny system kontroli wizualnej 3D, który może być zaprogramowany przez nie-eksperta w szybki i intuicyjny sposób w zakresie kontroli szerokiej gamy produktów.

Systemy Kitova pomagają producentom podnosić jakość poprzez:

  • Niezawodne wykrywanie wszystkich wad będących przedmiotem zainteresowania (często pomijanych przez pracowników)
  • Aktywne eliminowanie defektów poprzez analizę danych i uzyskiwanie cennych informacji na temat produktu produkcyjnego i projektu produktu
  • Automatyzacja procesu kontroli wzrokowej, poprawa wydajności operacyjnej i obniżenie kosztów
  • Osiągnięcie wysokiego poziomu identyfikowalności i analizy poprzez rejestrację wszystkich obrazów z kontroli wizualnej
  • Skrócenie czasu wprowadzania na rynek nowych produktów

Technologia Kitova wykorzystuje możliwości wizji komputerowej, sztucznej inteligencji, w tym uczenie się, zaawansowaną robotykę i analizę dużych zbiorów danych.

Pierwszy model Kitova, Kitov One, został wypuszczony na rynek w połowie 2016 roku i został pomyślnie wdrożony przez klientów pierwszego poziomu, takich jak Rafael, Jabil, Flex, USI, Denso z kilkoma instalacjami w Europie, Chinach, Malezji, USA, Meksyku, Japonii i Izraelu .

Kitov został ostatnio wybrany przez CIO Applications Magazine jako jeden z TOP 10 MASZYNOWYCH DOSTAWCÓW WIZJI 2019. W 2018 roku Kitov One otrzymał nagrodę na poziomie platynowym za innowację przez magazyn Vision Systems Design Magazine w uznaniu za przełomową technologię, która „umożliwia operatorom bez wcześniejszej wizji maszynowej, robotyki lub programowania skonfigurowanie systemu w ciągu zaledwie kilku godzin”.

 

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach.

Lokalizacja